AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığından son dakika açıklaması

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığından son dakika açıklaması
24 Şubat 2018 tarihli 6. İl Olağan kongrede göreve gelen Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, 7 Şubat 2020’de gerçekleşecek 7’inci olağan kongrede aday olmadığını duyurdu.

Yazılı bir açıklama yapan İl Başkanı Debgici, Genel Merkez Teşkilat Başkanı ile yaptığı istişarelerden sonra 7. Olağan Kongrede aday olmama kararı aldığını belirtti. Yapılacak kongreye kadar da görevine devam edip, kongre günü bayrağı başka bir dava arkadaşına devir edeceğini de ekledi.

İşte Başkan Debgici'nin açıklaması; "Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız ile yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Partimizin 7.Olağan İl Kongresinde aday olmama yönünde karar almış bulunmaktayım. Yapılacak kongreye kadar görevimize devam edip inşallah kongre günü de bayrağı bir başka dava arkadaşımıza devredeceğiz. 
     24 Şubat 2018 Tarihinde yapılan kongremizde İl Başkanlığı görevini tarafıma tevdii eden, desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen dünya lideri, mazlum ve mağdurların gür sesi, Türkiye’nin mimarı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’a; tüm çalışmalarımızda yanımızda olan ve her daim önce teşkilatımız diyen Genel Başkan Yardımcımız Teşkilat Başkanımız Sn Erkan Kandemir’e; Teşkilat Başkan Yardımcımız Akdeniz Bölge Koordinatörümüz Sn Abdulkadir Özel’e; Kahramanmaraş İl Koordinatörümüz Sn Muhammed Abdullah Özer’e; tüm mesaisini kahraman şehrimiz için harcayan Genel Başkan Yardımcımız Tanıtım ve Medya Başkanımız Sn Mahir Ünal ve  Milletvekillerimize; aktif siyasete başladığım ilk günden bu güne kadar sürekli olarak yanımda olan, aldığım her kararı sorgulamadan destekleyen çok kıymetli eşim ve biricik kızım Aslınur’a; evlatları olmaktan her zaman onur duyduğum anne ve babama; dost ve akrabalarıma; birlikte çalıştığımız il yürütme kurulu ve yönetim kurulu üyelerimize; İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyelerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İlçe Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimize, İlçe Belediye Başkanlarımıza ve belediye meclis üyelerimize, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve yönetim Kurulu üyelerimize, partimiz kurulduğu günden bu güne görev almış İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, hülasa sandık müşahitliğinden yönetim kuruluna kadar görev almış tüm teşkilat mensuplarımıza, tüm seçimlerde her ne olursa olsun partimize ve Genel Başkanımıza en yüksek desteği veren, gönül kapılarını sonuna kadar bizlere açan kahraman hemşehrilerimize, vatandaşlarımızla aramızda köprü olan kıymetli basın mensuplarımıza teşekkür ederim. 
     Bugünden itibaren her zaman olduğu gibi yine Cumhurbaşkanımız ve  Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel  Merkezimizin  talimatları doğrultusunda inandığım yolda durmadan yürümeye devam edeceğim.
    Saygılarımla… 
                                 Ömer Oruç Bilal DEBGİCİ
                             AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı"

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 3
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şahinkayaso'nda Altyapının Ardından Asfalta GeçildiÖnceki Haber

Şahinkayaso'nda Altyapının Ardından Asfa...

AK Parti'de İl Başkanı Kim Olacak?Sonraki Haber

AK Parti'de İl Başkanı Kim Olacak?

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar