Reklamı Geç
MAHİR ÜNAL KURBAN
ONİKİŞUBAT BAYRAM
ONİKİŞUBAT BAYRAM 2
yetimoğlu

Akademi’nin Yaz Döneminde Başvurular Sonuçlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Akademi’nin Yaz Döneminde Başvurular Sonuçlandı
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuru sonuçları açıklandı. 14 Haziran’da başlayacak eğitimler için toplamda 630 kişi başvurdu.
Youtube Abone OL

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Kahramanmaraş Akademi’ yaz dönemi başvuruları sonuçlandı. İlk dersin 14 Haziran’da başlayacağı eğitimler 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Akademide kursiyerlere verilecek eğitimler arasında Bilim Tarihi, Türk Düşünce Tarihi, Safahat Okumaları, Yunus Emre Okumaları, Proje Atölyesi, Yazı Atölyesi, Yeni Medya ve İletişim, Somut Olmayan Kültürel Miras Atölyesi yer alıyor. Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi’nde düzenlenecek yaz dönemi eğitimleri altı hafta sonunda tamamlanmış olacak. Toplamda 630 kişinin başvurduğu akademide 498 kursiyer eğitim alacak. Açıklanan kurs saatleri ve kesin kayıt listesi ise şu şekilde;

 

Bilim Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan

Salı 19.00 – 21.00

Abdullah Can Makbule Culfa

Ahmet Sait Diken Melek Erat

Ayşe Yılmaz Melek Ünlü

Bekir Saka Meral Maviş

Büşra Demirel Merve Zencir

Büşra Özbolat Miraç Pazarbaşı

Cahide Büşra Zıvkara Muhammed Memduh Göktürk

Cansu Yiğit Keleş Mustafa Akyol

Coşkun Tehci Mustafa Kalli

Deniz Kurtbogan Mustafa Sözeyatarlar

Denizhan Özsoy Müşerref Sultan Balakan

Derviş Doğan Necmettin Daşcı

Dilek Arıboğa Nilgün Güzel

Doğan Gülekoğlu Osman Çırak

Ebru Çam Rüveyda Ölmez

Elif Nurefşan Bostancı Samet Güner

Emine Esra Kaya Sedat Bilinir

Emre Kahraman Semih Kalınmeşe

Ercan Ahraz Sunay Görür

Etkin Böyük Süleyman Karaca

Fatih Karagedik Sümeyye Ölmez

Fatma Sebla Doğan Sümeyye Yıldız

Fatma Zehra Uslu Şerife Bilinir

Fatmagül Topak Şerife Mislina Kayan

Firdevs Sude Gönen Şeyma Nacar

Gülhan Karabacak Şeyma Süheyla Nur Cevher

Hadi Ava Ümit Nergiz

Halil İbrahim Elitaş ÜmmügülsümGülekoğlu

Hasan Çiçek Yusuf Şamil Bozdoğan

Hatice Akkaya Zehra Bozkurt

Hülya Akçam Zeynep Çekdi

Mahsunİlgen Zeynep Şevval Üdürgücü

 

Türk Düşünce Tarihi – Prof. Dr. Orhan Doğan

Çarşamba 19.00 – 21.00

Abdullah Can Kadir Sönmez

Ahmet Boydak Kemal Bora

Ahmet Enes Özen Kevser Akman

Ahmet Sait Diken Kevser Ceyhan

Ahmet Şamil Kütükçü Kevser Gül Demir

Asiye Ceyhan Kübra Merk

Aysima Yılmaz Mahsunİlgen

Bahar Badem Mehmet Soydinç

Bedia Yalman Melek Ünlü

Beyza Bilgili Melike Büyükçapar

Burak Bertiz Mert Yılmaz

Büşra Taş Mustafa Kalli

CavideÇiftci Mustafa Saman

Cuma Gökçe Öznur Şifa Akçam

Diyap Aslan Rabia Yağmur

Doğan Gülekoğlu Rumeysa Konuş

Ela Yüce Rüveyda Ölmez

Esra Lokmacı Sebahattin Tosun

Fatma Gözde Ibrık Selma Darıcı

Fatmagül Topak Sema Nur Akdoğan

Hasret Aslantaş Sema Nur Bozdoğan

Hatice Akkaya Sunay Görür

Hatice Başpınar Şeyma Nacar

Hatice Büyükkoz Yasemin Babaoglan

Hatice Demet Demir Yusuf Şamil Bozdoğan

Hüseyin Faruk Derinkuyu Zeynep Kızıl

 

 

Safahat Okumaları – Duran Boz

Çarşamba 15.00 – 17.00

Abdul Baki Orak Hilâl Ertunç

Ahmet Şaşmaz Mehmet Akif Avcı

Asiye Ceyhan Nazlı Akar

Ayşe Boğatemur Neslihan Kale

Bedia Yalman Nezihe Gözükara

Burak Bertiz Nurdan Kurtoğlu

Büşra Gök Nurten Baş

Büşra Yaykaşlı Özlem Mislina Ceren

CeydanurYuşan Öznur Şifa Akçam

Ebru Karatut Rabia Büyükçapar

Ebubekir Yıldız Rabia Yağmur

Elif Sude Bağrıyanık Serdar Bahar

Elvan Koca Sevda Gözel

Emel Karagedik Şerife Öget

Esila Meryem Nergiz Yusuf Can Ciğer

Gizem Nur Güneş Zehra Betül Yüce

Gökhan 3 Zehra Çil

Hatice Kübra Tabak

 

Yunus Emre Okumaları – Doç. Dr. Yakup Poyraz

Cuma 17.00 – 19.00

Abdul Baki Orak Hatice Taş

Abdulkadir Aydın Hilâl Ertunç

AbdussamedSelveroğlu Hüseyin Bilgen

Ahmet Akpınar Kevser Tıraş

Alihan Yenipınar Mehmet Cokbekler

Arzu Can Emlik Mehmet Sevgili

Ayşe Kamalak Melek Akgül

Ayşe Toydemir Melih Mutlu

Barbaros Hayrettin Çalışkan Melike Büyükçapar

Bedia Yalman Melike Meryem Berkman

Bergen Polat Merve Tıraş

Betül Bahar Merve Zencir

Bilge Doğan Muhammet Salman

Burak Bertiz Mustafa Kalli

Cahit Altunsaçan Neslihan Kale

CeydanurYuşan Özlem Gökcek

Cihat Ardıç Özlem Mislina Ceren

Cuma Gökburun Öznur Şifa Akçam

Diliruba Yetimoğlu Rabia Yağmur

Ebrar Rukiye Kalay

Ebru Karatut Rumeysa Gülmez

Eda Gönen Rümeysa Akpınar

Elif Candemir Akgün Samet Can Çiriş

Esma Bayır Sebahattin Tosun

Esra Tono Sevda Gözel

Fatma Çetiner Sevgi Yağlı

Fatma Nur Yuşan Sevinç Edikli

Fatma Vişne Sibel Kök

Filiz Yenipınar Şerife Öget

Hasret Aslantaş Şeyma Süheyla Nur Cevher

Hatice Kübra Terzi Zehra Bilgiç

 

Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu

Salı 15.00 – 17.00

Ali Hatipoğlu Leyla Tandoğru

Alirıza Sakar Melek Koca

Aslı Purtaş Melike Dönmez

Ayseren Beyza Ilıdı Melike Güçlü

Ayşe Beyza Kabakcı Melike Hatipoğlu

Ayşe Kürklü Melise İnce

Ayşegül Kodaz Mert Kaan Yoğun

Beyza Bilgili Merve Bozkurt

Büşra Evrensel Merve Çolak

Büşra Gündeşlioğlu Merve Demir

Cuma Yusuf Zabun Muhammed Mahfuz Erkan

Diliruba Yetimoğlu Muhammet Berat Balveren

Dilşad Altunbaş Musa Ekiz

Duygu Attaroğlu Mustafa Doğan

Ebru İnce Nida Gül Karağöz

Edanur Eker Nurgül Kabak

Elife Akpınar Nuri Güneş

Eren Göl Nursima Arslan

Fatma Sönmez Ömer İşbilir

Funda Yılışın Özlem Gökcek

Halil Kalkan Rukiye Köse

Hamit Aslab Rümeysa Akpınar

Hatice Başpınar Saadet Bilgen

Hatice Kübra Yıldırım Said Erayman

Havva Demir Sefa Nur Sürmeli

Hulusi İşbilir Songül Kiraz Ada

İrem Ordu Yasemin Babaoglan

İsa Yenen Yasemin Kahraman

Kemal Bora Zeliha Azırak

 

 

Proje Atölyesi – Doç. Dr. Selim Somuncu

Salı 13.00 – 15.00

Cevahir Karaaslan Mehmet Ramazan Çelik

Elife Nesibe Melike Meryem Berkman

Fatma Kurt MislinaEvliyaoglu

Fatma Nur Yuşan Mustafa Güngör

Fatma Vişne Mürüvvet Çam

Hatice Nur Çelebi Rumeysa Gülmez

Hayri Bekereci Şeyda Köşker

İbrahim Daşkın Zeynep Özyeşildağ

İdil Övgün Armut

 

Yazı Atölyesi – Ömer Yalçınova

Pazartesi 17.00 – 19.00

Ahmet Enes Özen Meryem Şıvğın

Ahmet Sait Diken Mislina Evliyaoğlu

Barbaros Hayrettin Çalışkan Mustafa Burak Kurt

Beyza Bilgili Nazlı Berfin Kekeç

Beyza Kabak Osman Bozkurt

Cevahir Karaaslan Özcan Aydınlık

Cihat Ardıç Özge Akıllı

Dilara Mina Erdoğan Rabia Küpe

Dilek Kabak Rahime Kevser Nurdoğan

Ebru Karatut Rukiye İclal Özakan

Ela Yüce Sebahattin Tosun

Emin Yağmur Sefanur Payam

Fatma Neslihan Zencir Serkan Salkım

Fatma Vişne Sinem Bozhöyük

Gizem Köse Songül Kiraz Ada

Hatice Zülay Alptekin Şeyma Nur İnce

Ismail Bayrak Şeyma Süheyla Nur Cevher

İbrahim Kenger Şule Yüksel Edikli

İdris Uzun Tuba Ak

İlknur Avci Ümmügülsüm Akpınar

İrem Ordu Vedat Daşcı

Kevser Dağ Yaren Güzeldemirci

Kübra Çam Yasemin Babaoglan

Mehmet Çağrı Göktürk Zehra Çil

Mehmet Emin Gökceren Zehra Karadaş

Mehmet Emlik Zehra Nur Yılmaz

Melih Mutlu

 

Yazı Atölyesi – Mehmet Işık

Cuma 15.00 – 17.00

Ahmet Sait Diken Hasret Aslantaş

Ahmet Yılmaz Hasret Emine Özdağ

Ayşe Kala Hatice Kaykalak

Ayşe Nur Kekeç Hatice Zülay Alptekin

Ayşe Yılmaz Hüseyin Güneş

Bahar Badem Kevser Tıraş

Bekir Saka Kübra Salman

Berfin Çiftdemir Melih Mutlu

Beyza Bilgili Meral Ciğer

Beyza Haskanlı Mert Kaan Yoğun

Burak Bertiz Merve Tıraş

Büşra Arslantaş Mervenur Yokuş

Büşra Kutar Muhammet Kamalak

Cezmi Soner Okuducu Müjdat Gökçe

Cuma Yusuf Zabun Münevver Tepebaşılı

Dilan Karaca NahideKaraagac

EbrarBüyükkurt Özge Oğul

Ebru Demir Özlem Mislina Ceren

Edanur Yokuş Reyyan Yılmaz

Elif Berfin Kılınç Rukiye İclal Özakan

Elif Nurefşan Bostancı Rümeysa Akpınar

Elif Sude Köse Sebiha Avcı

Emine Yıldız Sefa Can Ciğer

Esma Türk Sevda Gözel

Esra Duykal Sibel Atıcı

Fatma Canlı Şehriban Çelik

Fatma Dede Şerife Öget

GuzalIsmatova Şevval Kocabıyık

Habibe Gül Vedat Daşcı

Habibe Kınalı Yakup Uzun

Hacer Kala Yaren Güzeldemirci

 

 

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Perşembe 11.00 – 13.00

Cansu Avnioğlu Rümeysa Gülmez

Gülbahar Kazıcı Sefa Parlak

Hüsne Topal Ufuk Gümbür

İdil Övgün Armut Yasemin Köksal

İrem İnan Zehra Bozkurt

Mustafa Sözeyatarlar Yağmur Kara

 

Yeni Medya ve İletişim – Derya Kaman

Perşembe 13.00 – 15.00

Ali Rıza Sakar Kevser Ceyhan

ArifenurAslantürkiyeli Lütfi Tepebaşlı

Ahmet Şaşmaz Makbule Culfa

Ayşe Şevval Demir Mehmet Terzi

Bekir Saka Mehmet Özgüroğlu

Burcu Genç Naile Çevik

Duran Gönen Zeynep Özyeşildağ

Dile Gözükara Zeynep Karaca

Eda Çınkıl Zeynep Çekdi

Eda Nur Tatlı Veri Yorulmaz

Elif Funda Yolalmaz Vedat Daşçı

Elife Akpınar Şerife Öget

Elife Nesibe Kekeç Şule Kamalak

Beyza Akdere Selda Dertli

Fatih Yıldız Sefa Emekçi

Fatma Dede Rümeysa Akpınar

Fatma Nur Yuşan Rabia Ay

Gamze Akyel Nurullah Yiğit

Gizem Nur Güneş Meryem Kar

Hacı Durdu Ergüven Melike Alakuş

Hasan Basri Köse Melike Güler

Hatice Çetintaş Selim Güler

Hüseyin Aşık Yasin Kozan

 

 

 

Somut Olmayan Kültürel Miras Atölyesi – Doç. Dr. Yılmaz Irmak

Salı 17.00 – 19.00

Ahmet Enes Özen Hatice Kübra Terzi

Ayşegül Demir Hilâl Ertunç

Barbaros Hayrettin Çalışkan İdil Övgün Armut

CavideÇiftci Lale Yüce

CeydanurYuşan Melike Meryem Berkman

Denizhan Özsoy Melise İnce

Ebru Aslantürkiyeli Mislina Evliyaoğlu

Ebru İnce Mustafa Kalli

Edanur Eker Rabia Yağmur

Fatma Gök Rumeysa Gülmez

Fatma Gözde Ibrık Sefanur Payam

Fatma Kurt Selçuk Peköz

Fatma Vişne Şerife Taştekin Gezer

Fatma Zehra Aslantaş Şeyma Süheyla Nur Cevher

Gizem Nur Güneş Taliha Zehra Akküncü

Hakkı Safa Ademoğlu Tuğçe Kuşcu

Halit Özsoy Vildan Erdihan

Hasret Aslantaş Zehra Bozkurt

Hasret Emine Özdağ Yağmur Kara

Anahtar Kelimeler:
  • 0
    SEVDİM
  • 0
    ALKIŞ
  • 0
    KOMİK
  • 0
    İNANILMAZ
  • 0
    ÜZGÜN
  • 0
    KIZGIN
Saklı Cennet Yeşilgöz Ziyaretçilerini Yenilenen Yüzüyle KarşılayacakÖnceki Haber

Saklı Cennet Yeşilgöz Ziyaretçilerini Ye...

Anıt Ağacın Yeni Meydanı TamamlanıyorSonraki Haber

Anıt Ağacın Yeni Meydanı Tamamlanıyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar