AKEDAŞ 19 MAYISS

Deligönül’den Kasaplar Odası Esnafına Çağrı: 16 Ocak’taki seçim milat olsun! Tüm üyelerimizle odamızı istişare kültürüyle yönetelim!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Deligönül’den Kasaplar Odası Esnafına Çağrı: 16 Ocak’taki seçim milat olsun! Tüm üyelerimizle odamızı istişare kültürüyle yönetelim!
Kahramanmaraş Kasaplar Odası Başkan Adayı Hakan Deligönül, 16 Ocak 2022 Pazar günü yapılacak olan Kahramanmaraş Kasaplar Odası Başkanlığı seçimlerine odaya kayıtlı tüm esnafı davet ederek; “Kasaplar Odasını, istişare kültürüyle beraber yönetelim” mesajı verdi.

Deligönül, yakalaşan Kahramanmaraş Kasaplar Odası Başkanlığı seçimi üzerine açıklamalarda bulundu. Kasaplar Odası esnafının bugüne kadar yeterince iyi temsil edilmediğini ifade eden Deligönül, “Esnafımızın kendini daha iyi ifade edebileceği ve sorunlarına daha hızlı ve pratik çözüm bulabileceği bir yönetim anlayışıyla yola çıktık ve bu kutlu göreve talip olduk. Seçim dönemlerinin dışında da esnafımızın var olduğunu göstermek ve esnaflarımız arasında samimi bir birliktelik, güçlü bir dayanışma oluşturmak amacıyla bu göreve talip olduk” dedi.
“BİZ, İNANIYORUZ Kİ BU SEÇİMİ ALACAĞIZ!”
Esnafın sözünün yabana atılmayacağı, yönetime doğrudan ve dolaylı olarak dâhil olacağı bir yönetim arzuladıklarını dile getiren Deligönül, şöyle konuştu: “Biz, inanıyoruz ki bu seçimi alacağız. Seçimi aldıktan sonra da hiçbir esnafımıza sırtımızı dönmeyeceğiz. Odamızı hiçbir esnafımızdan koparmadan istişare kültürünü de terk etmeden yöneteceğiz. Ben buradan odamıza kayıtlı tüm esnaflarımıza çağrıda bulunuyorum: 16 Ocak’taki seçim milat olsun! Tüm üyelerimizle odamızı istişare kültürüyle yönetelim! Bu vesileyle tüm esnaflarımızı 16 Ocak 2022 Pazar günü, 09.00 ile 17.00 saatleri arasında Duygu Düğün Salonu’nda yapılacak olan Oda Başkanlığı seçimimize davet ediyorum. Şimdiden seçimimiz, esnafımıza ve milletimize hayırlı olsun!”

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KMTSO’dan Ankara Çıkarması!Önceki Haber

KMTSO’dan Ankara Çıkarması!

Büyükşehir Meclisi Ocak Ayı Toplantısını YaptıSonraki Haber

Büyükşehir Meclisi Ocak Ayı Toplantısını...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar