DULKADİROĞLU’NUN 105 MAHALLESİNDE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DULKADİROĞLU’NUN 105 MAHALLESİNDE GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, göreve geldikleri günden buyana merkez ve kırsal mahallelerde yoğun bir çalışma yaptıklarının altını çizerek, “Kısa sürede ortaya koyduğumuz hizmetler, uzun vadede yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. 105 mahallemizin sorunlarını biliyor ve bu sorunlara göre çözümler üretiyoruz.”

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, ilçesini kalkındırma adına yoğun bir çalışma yaptıklarını söyledi. Asrın felaketinde büyük yara alan Dulkadiroğlu’nun birçok konuda ihmal edildiğini ifade eden Başkan Akpınar, vatandaşların beklentilerini karşılayacaklarını söyledi.
Göreve gelir gelmez birçok sorunu çözüme kavuşturduklarını dile getiren Başkan Akpınar, 105 mahallenin eşit hizmet alması adına gece gündüz çalıştıklarının altını çizdi.
Hem şehir merkezinde, hem de kırsal mahallelerde ekiplerin özverili bir şekilde çalışma yürüttüğünü vurgulayan Başkan Akpınar, bu çalışmaları şu şekilde değerlendirdi: “Daha önce de belirttiğim üzere ilçemizin tüm sorunlarına hakimiz. Bu sorunların çözümü noktasında gerekli çalışmaları başlattık. İlçemizin tamamına eşit hizmet götürme adına büyük bir gayret sarf ediyoruz. Göreve geldiğimiz bu kısa sürede ilçemizin birçok sorununu çözüme kavuşturduk. Vatandaşlarımızın taleplerini askıda bırakmama konusunda kararlıyız. 24 saat esaslı çalışan ekiplerimize ve bizlere ulaşan sorunların bir bir çözüldüğünü görmektesiniz. Bunları sosyal medya hesaplarımızdan kamuoyu ile paylaşıyoruz. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar uzun vadede yapacaklarımızın adeta bir fragmanıdır. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Onların refahı, huzuru ve mutluluğu için çalışmayı sürdüreceğiz. Beklentilerin farkındayız. Bir kez daha altını çizmek isterim; vatandaşlarımızın talepleri önceliğimizdir.” 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DULKADİROĞLU TRAFİK EĞİTİM PARKI MİNİK ÖĞRENCİLERİ MİSAFİR ETTİÖnceki Haber

DULKADİROĞLU TRAFİK EĞİTİM PARKI MİNİK Ö...

Pazarcık’ın 300 Milyon TL’lik İçmesuyu Projesi Hızla YükseliyorSonraki Haber

Pazarcık’ın 300 Milyon TL’lik İçmesuyu P...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar