HASAN KANSIZOĞLU 104 AMİRALİN YAYINLADIĞI BİLDİRİYE İLİŞKİN AÇIKLAMA

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HASAN KANSIZOĞLU 104 AMİRALİN YAYINLADIĞI BİLDİRİYE İLİŞKİN AÇIKLAMA
AKES-DER GENEL BAŞKANI HASAN KANSIZOĞLU 104 AMİRALİN YAYINLADIĞI BİLDİRİYE İLİŞKİN AÇIKLAMA YAPTI
Youtube Abone OL

Milletimizin iradesine Ülkemiz düşmanları tarafından organize edilip işbirlikçileri tarafından icra edilen darbeler on yıllardır Ülkemizin gelişimine engel olmuş, demokrasimize ağır yaralar açmış ve bedeli aziz milletimiz tarafından ödenmiştir. Son örneğini 15 Temmuz’da gördüğümüz darbe girişimi milletimizin ve ülkesini seven güvenlik güçlerimizin tek yürek olmasıyla şükürler olsun bertaraf edilmiş, içerdeki ve dışardaki ülkemiz düşmanlarına gereken ders milletçe verilmiş ve verilmeye devam edecektir. 
Özellikle son yıllardaki sokak olaylarının askeri ve ekonomik darbe girişimlerinin nedenlerinin başında Türkiye’nin dünyada her zamankinden çok daha fazla söz sahibi olmasının, savunma sanayii başta olmak üzere her alanda gelişim göstermesinin ülke menfaatleri noktasında uluslararası hiçbir tehdide boyun eğmemesinin talimat alan ülke konumundan çıkmasının her masada bulunan hatta masayı kuran güç haline gelmesinin maşa olarak kullanan terör örgütlerinin bir bir yok edilmesinin en önde gelen faktörler olduğunun bilincindeyiz.
Yine zamanlaması itibariyle belirli mihraklar tarafından sistematik bir şekilde organize edildiği aşikar olan emekli 104 amiralin kamuoyu bildirisindeki darbe tehditleri tam bir hadsizliktir. 
Devletimizin imkanlarından faydalanıp bizatihi milletimizin ödediği vergilerden maaşlarını alıp nankörlük eden, ihanet çukurunda yaşayan darbe heveslileri şunu çok iyi bilsinler ki bu hevesleri kursaklarında kalacaktır.
Milletimizin emrinde ve hizmetinde olmayı en yüksek rütbe en büyük şeref ve şan kabul eden sivil toplum kuruluşları olarak, dün olduğu gibi bugün de millet iradesinin tecellisi olarak seçimle göreve gelmiş olan, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere tüm yöneticilerimizin yanındayız ve destekçisiyiz.
Millet iradesini yok sayan her türlü oluşumu ve bildiriyi şiddetle kınıyoruz.
AKES-DER
GENEL BAŞKAN
 HASAN KANSIZOĞLU


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAHTİYAR YOKUŞU’NA ZİYARETÇİ AKINIÖnceki Haber

BAHTİYAR YOKUŞU’NA ZİYARETÇİ AKINI

Yolcu otobüsünde uyuşturucu sevkiyatıSonraki Haber

Yolcu otobüsünde uyuşturucu sevkiyatı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar