Mustafa Çiçek, Kahramanmaraş’ta Bir İlki Gerçekleştirmek İçin Yola Çıktı: Tekstilkent!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mustafa Çiçek, Kahramanmaraş’ta Bir İlki Gerçekleştirmek İçin Yola Çıktı: Tekstilkent!
Kahramanmaraş Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanlığı’na adaylığını koyan Mustafa Çiçek, Konak Restaurant’ta düzenlediği basın toplantısında Kahramanmaraş’ta bir ilki gerçekleştirmek için yola çıktıklarını ve şehirde Tekstilkent projesini hayata geçireceklerini ifade etti.

Kahramanmaraş’ta yaklaşan Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanlığı seçimleri öncesinde başkanlığa adaylığını koyan Mustafa Çiçek, seçim öncesi gerçekleştirdiği çalışmalar ve saha ziyaretleri konusunda rüzgarı arkasına alarak faaliyetlerine hız verdi. 
Konak Restoran’da basın mensupları ile bir araya gelerek projeleri hakkında bilgiler veren Mustafa Çiçek, kendisini destekleyen yol arkadaşları ile adeta gövde gösterisi yaptı. Çiçek, basın toplantısında “Sahada üye ziyaretlerinde çok olumlu geri dönüşler alıyoruz” dedi. 
“Üyelerimizin Ürün Satışlarında Online Platform Dönemi”


Gerçekleştirilen basın toplantısında projelerini tek tek açıklayan Çiçek, “Üyelerimizin, imal etmiş oldukları ürünlerini, vermiş oldukları hizmetlerini ve satmış oldukları ürün çeşitlerini en iyi, kapsamlı ve etkili şekilde tanıtım ve sunum yapıp, satış imkanı bulacakları platformlar oluşturmak. Günümüzün ve geleceğin en etkili yöntemlerinden olan online tanıtım ve satış yapabilme imkanı olan web siteleri oluşturmak suretiyle üyelerimizin ticari faaliyetlerine katkıda bulunmak.  Nihai alıcıya bire bir ulaşma imkanı sağlayan, yıllardır en iyi bildiğimiz pazarlama ve satış yöntemi olan, müşterimiz ile karşılıklı diyalog kurduğumuz iş yerlerimiz dışında da satış, yapabileceğimiz esnafımıza uygun fuar alanları oluşturup bu organizasyonları profesyonel bir şekilde düzenli aralıklarla yapıp üyelerimize gelir getirici imkanlar noktasında öncülük etmek. Mesleğimizle bağlantılı olan Türkiye’deki diğer İllerdeki odalar ile ilişkileri güçlendirip, üyelerimizin ülkemizin her yerindeki yapacakları ticaretlerinde, gerek referans edinme gerekse referans olunma noktasında odamızı en aktif şekilde kullanıp üyelerimizin daha sağlıklı alışveriş yapmalarına aracılık edeceğiz. Mesleğimizle bağlantılı olan Türkiye’deki diğer İllerdeki odalar ile ilişkileri güçlendirip, üyelerimizin ülkemizin her yerindeki yapacakları ticaretlerinde, gerek referans edinme gerekse referans olunma noktasında odamızı en aktif şekilde kullanıp üyelerimizin daha sağlıklı alışveriş yapmalarına aracılık edeceğiz” dedi. 


“Odamızı Türkiye’nin Örnek Aldığı Bir Kurum Konumuna Getireceğiz”
Arkasına aldığı rüzgar ile seçim çalışmalarına başlayan Mustafa Çiçek, üyelerle birlikte daha güçlü bir oda olacaklarını söyleyerek, şunları dile getirdi: “- Odamızı, Kahramanmaraş’ın en aktif, en çok çalışan ve üyelerine özel sunacağı hizmetler ile de Türkiye’de örnek alınan bir konuma getireceğiz. Tüm üyelerimize özel oluşturacağımız resimli oda kimlik kartları ile hem Kahramanmaraş’ta, hem de Türkiye’nin farklı noktalarında anlaşmalar yapacağımız, otel, lokanta, sosyal tesis, düğün salonu ve farklı alışveriş mekanlarında indirimli alışveriş yapmalarını sağlayacağız.”

Kahramanmaraş’ta ilk: Tekstilkent!
Taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve takdirini kazanan Tekstilkent projesi hakkında da bilgiler veren Çiçek, “Kooperatif kurma yöntemi ile öncelikle üyelerimizin ve yakınlarının faydalanabileceği uygun maliyetli konutlar yapmak için girişimlerde bulunacağız. Ayrıca hem odamıza gelir getirici hem de üyelerimizin ve yakınlarının uygun imkanlarla faydalanacağı, oluşturacağımız bir sosyal tesis alanı içerisinde, misafirhane, düğün salonu, spor salonu, cafe ve restoran vb. tesisler ile farklılık oluşturacağız. Farklı illerde, farklı sektörlerde de örnekleri olan ve içerisinde bir çok seçeneği ve esnafı bir arada bulunduran TEKSTİLKENT yapılması her türlü girişim en üst düzeyde sağlanacaktır. Üyelerimizi belli periyodlarda sosyal organizasyonlar ile bir araya getirip kaynaşma en üst seviyede tutulacaktır” diye konuştu. 


“Saha Çalışmaları Olumlu Geçiyor”
Kahramanmaraş’taki terzi ve konfeksiyoncuları gezerek saha çalışmaları hakkında da konuşan Çiçek, “Şu anda saha çalışmalarımızda çok olumlu geri dönüşler aldık. Bütün üyelerimiz beni adeta bağrına bastı ve bunu beni çok mutlu etti. Önemli projelerle yola çıktık ve bu kentin konfeksiyon potansiyelini değerlendirmek istiyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Nurhak Karaçar’ın Ulaşım Sorunu Büyükşehir’le ÇözülüyorÖnceki Haber

Nurhak Karaçar’ın Ulaşım Sorunu Büyükşeh...

DULKADİROĞLU’NDAN DOĞANLIKARAHASAN MAHALLESİNDE KİLİT PARKE ÇALIŞMASISonraki Haber

DULKADİROĞLU’NDAN DOĞANLIKARAHASAN MAHAL...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar