Zekeriya Okutucu

Zekeriya Okutucu

Mail: www.zekeriyaokutucu46@gmail.com

İLK ADIM EXPO 2023

İLK ADIM EXPO 2023

Bir şeylerin yapılabilmesi için atılan ilk adımlar her zaman önemlidir. Adım atmak, bir işe başlamak her zaman zordur. Zoru başarmak ise her yiğidin harcı değildir. 
Expo 2023 ile bu şehirde büyük bir adım atıldı. Tanıtım ve bu şehrin içe kapanıklığının çözülmesi için bu yolda ilk adım oldu. Başkan Hanefi Mahçiçek ise Bir yiğitlik yapıp aldı şehri sırtına, şehrin yükselmesi için elinden geleni yapıyor. Yaklaşık iki aydır müsait olan her anda birilerine bir şeyler anlatmak derdi ile insanları Expo alanında topluyor. Bir çok programına şahsen katılıp her bir dakikasına şahit oldum. Başkan Mahçiçek diyor ki bu toplantılarda; Burayı herkes görecek, önce bizim insanımız görecek, görecek ki bir şeylerin yapıldığına herkes şahit olsun. Expo 2023 için hazırlıklarımız tüm hızı ile devam ediyor deyip yapılanları gösteriyor önce, sonra da alıp herkesi yeni yapacağı göl alanına götürüp sıkılmadan, yorulmadan anlatıyor. 
Yani övmek değil aslında bu yazdıklarım; herkes gitsin görsün diye yazıyorum, herkes şahit olsun orda yapılan çalışmalara...
Dev bir Lunapark var çalışıyor faliyette şimdi. Dev bir yöresel çarşı var orda. Dahası Avrupanın en büyük yapay lagünü su ile doldu, şahane bir plaj ortamı var orda. 
Gidin görün şahit olun... 
2023 de bu şehirde tüm oteller dolacak, tüm marketlerden alışveriş yapılacak, Her gezi alanına binlerce insan gelip görüp bu şehri tanıtacak, İngilizce bilen herkes 2023'de muhtemelen iş sahibi olacak. 
 Vel hasılı bu şehrin tanıtımı için ilk adım Expo 2023 ile atıldı.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar